Skambinkite +370 689 999 86

Apie mus

Jei norite sužinoti daugiau apie mus, esate tame puslapyje kuriame reikia. Skaitykite ir sužinokite, kokia mūsų verslo filosofija ir darbo principai.

Kas mes?

Auto Švara Detailing 999 - tai rankinė automobilių plovykla, kurioje suteikiamos kokybiškos automobilių valymo paslaugos už kiekvienam prieinamą kainą.

Kodėl verta rinktis mus?

Nes Auto Švara Detailing 999 plovykloje dirba žmonės, kurie automobilius tiesiog dievina. Ir kiekvieno kliento automobilio švara rūpinasi tarsi savo mylimo automobilio! Automobilių plovimui ir valymui naudojame tik sertifikuotą, profesionalią, kokybišką ir netgi skirtingų kvapų autochemiją. Valymui chemiją parenkame individualiai pagal kiekvieno kliento poreikius ir skonį.

paslaugos

Automobilio išorės plovimas; Kėbulo vaškavimas; Salono cheminis valymas, Salono impregnavimas; Automobilio variklio/ dugno plovimas; Automobilio detailingas; Automobilių poliravimas;

Mūsų darbo filosofija

Mes įsitikinę, kad esanti tvarka automobilyje apie jo savininką, kaip apie žmogų, pasako ne ką mažiau nei jo avimi batai. Štai kodėl manome, kad automobilio švara rūpintis tiesiog yra būtina.
Dirbdami mes remiamės pagrindine taisykle: Darbo kruopštumas ir nepriekaištinga švara kliento automobilyje visu 100 %!

Apslilankykite mūsų automobilių plovykloje Vilniuje.
"Auto Švara Detailing 999" komanda Jūsų laukia!

Bendraukime ir socialiniuose tinkluose