Skambinkite +370 689 999 86

Automobilių poliravimas

Kas yra poliravimas ?

Automobilių poliravimas - tai technologija, kurios dėka Jūsų automobilis iš išorės gali atrodyti vėl kaip naujas. Poliravimo metu panaikinami smulkūs kėbulo defektai, pašalinami mažiausi dažų ne lygumai, o taip pat automobilio kėbulas yra apsaugomas nuo atmosferos poveikio.Poliravimas gali sutvarkyti ir automobilių dažytojų broką – nevienodą nudažymą, prilipusias dulkes, dažų nubėgimus.Poliruoti galima ne tik kėbulą, bet ir automobilio žibintus.

Yra keli svarbūs kėbulo priežiūros būdai – jau minėti šlifavimas bei poliravimas, taip pat Nano dangos, padengimas Keramikine danga, padengimas teflonu ir vaškavimas.

Padengus jūsų automobilį ar jo stiklus stipriu hidrofobiniu poveikiu pasižyminčia nano danga, keramikine danga ant paviršiaus, ji puikiai apsaugos kėbulą, stiklus nuo neigiamo aplinkos poveikio. Šios dangos ne tik suteiks papildomo spindesio automobiliui, bet ir sutvirtins dažų sluoksnį.Privalumas yra itin lengvai valomi nešvarumai – ja padengtas paviršius įgyja savaiminio valymosi savybių, todėl jūsų mašina ilgiau išliks švari, o išsipurvinusi labai lengvai nusiplaus.

Automobilį ar žibintus poliruoti galite patys, galite tai patikėti profesionalams. Tačiau nesiūloma to daryti patiems – ši paslauga nėra tokia brangi, kad vertėtų rizikuoti subraižyti kėbulą, nušveisti dažus ar kitaip jam pakenkti netinkamai poliruojant. Nes kiekvieną kartą reikia poliruoti pagal individualią situaciją – skiriasi dažų tipas, dažų dangos, lako storis. Ypač svarbu pasirinkti tinkamą poliravimo pastą ir tinkamą poliravimo padą.

Žibintų poliravimas pagerina automobilio optikos vaizdą – pageltę žibintai vėl tampa skaidrūs. Tačiau svarbiausia, kad padidėja šviesos pralaidumas, taigi kartu ir matomumas bei saugumas. Dažnai nuo aplinkos poveikio, druskų, kuriomis žiemą barstomi keliai, kitų pašalinių faktorių jūsų automobilio priekinių žibintų stiklai tampa matiniai, nepermatomi, dėl to labai pablogėja skleidžiamos šviesos stiprumas. Taip pat dingsta vadinamasis spindulys, todėl tampa neįmanoma gerai sureguliuoti automobilio žibintų skleidžiamos šviesos krypties. Su tokiais žibintais tamsiu paros metu akinsite priešpriešiais atvažiuojančių automobilių vairuotojus, o tai labai nesaugu. Kita vertus, automobilis tiesiog neatitiks techninės apžiūros reikalavimų ir gali būti uždrausta jį eksploatuoti.

poliravimo proceso etapai:

1. Įvertinama dažų būklė, nustatomi ir įvertinami kiti kėbulo defektai. 2. Naudojant šveičiamąjį padą pašalinami gilūs įbrėžimai ir sušiaušiamas viršutinis dažų sluoksnis. 3. Naudojant aukštos kokybės abrazyvines poliravimo pastas atkuriamas kėbulo dažų paviršius. 4. Naudojant neabrazyvinę poliravimo pastą atnaujinamas kėbulo blizgesys.

Kada reikia atlikti kėbulo poliravimą ?

Poliravimas rekomenduotinas atlikti kuomet: automobilio kėbulas praradęs savo natūralų blizgesį, ant kėbulo matomi ryškūs įbrėžimai, švariai nuplovus automobilį ant kėbulo vis viena matomi nešvarumai ir jei Jūsų automobilis techniškai tvarkingas, tačiau netenkina jo išorinė būklė. Jei nors vienas iš čia išvardintų atveju Jums tinka, kviečiame užsukti į Auto Švara Detailing 999 ir suteikti savo automobiliui antrą jaunystę! 🙂

Poliravimo nauda:

Poliravimas ne tik pašalina akivaizdžiai matomus įbrėžimus, bet ir atnaujina kėbulo blizgesį, bei saugo kėbulą nuo atmosferos poveikio, todėl Jūsų automobilis gali vėl atrodyti tarsi būtų ką tik iš salono gana ilgą laiką.

Patiko? Buvo naudinga sužinoti?  Tuomet DALINKITĖS su savo draugais!

RSS
Follow by Email
Facebook
Google+
http://www.autosvara999.lt/automobiliu-poliravimas">
Twitter