Skambinkite +370 689 999 86

Cheminis salono valymas. Kaip jį atlikti?

Cheminis salono valymas. Kaip jį atlikti?

Turbūt sutiksite su mumis, kad automobilis turi būti tvarkingas ir švarus tiek išorėje, tiek ir viduje.  Kiekvienas automobilius mylintis ir save gerbiantis vairuotojas rūpinasi, kad jo automobilyje vyrautų švara ir malonus kvapas. 

Tačiau, kad kokiam pedantui priklausytų automobilis, dėmių ir dulkių automobilio salone jis neišvengs. Dažnai su kai kurių rūšių dėmėmis buitinėmis sąlygomis kovoti tiesiog beprasmiška. O neturint tinkamų valymo įrankių automobilio valymas užtrunka visą amžinybę.

Todėl taupant laiką ir pinigus verta savo automobilį patikėti valymo profesionalams. Jeigu nusprendėte išsivalyti automobilio saloną patys, žinokite, kad vien dulkių siurblio, šluostės ir silikoninių purškalų nepakaks, jeigu norite saloną išvalyti nuo įsisenėjusių dėmių ir dulkių erkučių. Tam būtinas cheminis salono valymas. O, kad kokybiškai atliktumėte salono cheminį valymą teks įsigyti profesionalius automobilių valymo įrankius, įrangą ir gausų autochemijos krepšelį. Jei visą tai jau turite, tuomet Jūs jau pasiruošęs savo automobiliui atlikti pilną cheminį salono valymą.

„Jeigu nusprendėte išsivalyti automobilio saloną patys, žinokite, kad vien dulkių siurblio, šluostės ir silikoninių purškalų nepakaks, jeigu norite saloną išvalyti nuo įsisenėjusių dėmių ir dulkių erkučių. Tam būtinas cheminis salono valymas.“

Prieš pradėdami salono cheminį valymą iš salono pašalinkite visas šiukšles ir išsiurbkite sausai kiliminę dangą ir sėdynių apmušalus. Cheminis salono valymas pradedamas nuo tarpdurių, nes šiose vietose būna susikaupę daug purvo ir dervų. Po to pereikite prie salono lubų. Valydami automobilio salono lubas būkite ypač atsargūs, nes lubų audinys gali atsiklijuoti. Patariame valymo priemonę purkšti ant mikropluošto šluostės ir tuomet tik tuomet valyti lubas.

Išvalius lubas nuo dėmių ar kitų nešvarumų pereikite prie durų apmušalų, o po to išvalykite priekinę panelę ir likusias plastmasines salono apdailos dalis.  Nepamirškite išvalyti ir oro srauto grotelių!

Įsitikinę, kad panelė, oro srauto grotelės ir kitos plastikinės apdailos detalės švarios, pereikite prie sėdynių apmušalų valymo. Jei Jūsų automobilo salonas yra odinis, tuomet nepamirškite jo impregnuoti specialiu odą minkštinančiu ir apsaugančiu tepalu, taip užkirsite kelią odos skilinėjimui ir oda taps ilgaamžiškesnė.

Ir paskutinis salono valymo etapas yra grindys ir pedalai. Rekomenduojame pradėti valyti nuo pedalų, sėdynių bėgelių, grindų šoninių pusių ir tik tuomet pereiti prie grindų kiliminės dangos valymo. Tokia seka valyti reikėtų dėl to, kad valant pedalus, bėgelius ir šonus ant grindų gali pribirėti purvo. Ir tektų grindų valymą pradėti iš naujo.

Na štai ir viskas. Jūsų automobilis švarus ir kvepiantis. Dabar belieka leisti jam išdžiūti ir vėl galėsite juo džiaugtis. Rekomenduojame po cheminio salono valymo leisti automobiliui pilnai išdžiūti, kad salone neužsiveistų pelėsis ir nekankintų nemalonus jo kvapas.

Cheminis salono valymas gali pareikalauti iš Jūsų net 4 valandų. O su automobilio džiovinimu ir puse dienos. Jei Jums trūksta laiko, neturite tinkamų įrankių, įrangos ir cheminių valiklių, kurie palengvina darbą, kviečiame patikėti savo automobilio švarą Auto Švara Detailing 999 komandai! 

Mes pasirūpinsime, kad Jūsų automobilio salonas atrodytų lyg naujas.

Patiko? Buvo naudinga sužinoti?  Tuomet DALINKITĖS su savo draugais!

RSS
Follow by Email
Facebook
Google+
http://www.autosvara999.lt/cheminis-salono-valymas-kaip-ji-atlikti">
Twitter

Parašykite komentarą