Skambinkite +370 689 999 86

GALERIJA

Automobilio išorės plovimas

Automobilius plauname tik rankiniu būdu naudodami aukštą slėgį ir putų generatorių. Todėl galime garantuoti, kad automobilį po plovimo Auto Švara Detailing 999 plovykloje, atsiimsite nesubraižytą ir su visomis apdailos detalėmis. Rankinėje plovykloje saugu plauti tiek išoriškai tvarkingus automobilius, tiek ir esant kėbulo pažeidimams. Žemiau pateikta mūsų atliktų darbų nuotraukų ir video galerija.

Automobilio salono valymas ir Detailingas

Automobilio salono valymas yra gan atsakingas ir delikatus darbas. Panaudojus per daug drėgmės ar cheminių medžiagų galima sugadinti automobilio apdailos medžiagą negrįžtamai. Todėl šiuos darbus mes atliekame itin kruopščiai ir atsakingai. Taip pat mūsų klientai patys gali pasirinkti su kokiomis priemonėmis valysime jų automobilį. Juk kiekvieno žmogaus skonis skirtingas!

AUDI Odos Impregnantas!

Odos priežiūros priemonė tinka itin švelniai odai įvairių spalvų, aukščiausios kokybės komponentai, apsaugo odą nuo išblukimo, mažiau nusidėvi oda. Net patrinta oda atsinaujina ir darosi minkštesnė, labai giliai prasiskverbia, visa pilnai įsigeria ir nepalieka jokių riebaluotų plėmų, yra malonus naujos odos kvapo!Sudėtyje nėra silikono ir vaško!

Odos impregnantu turim įvairių rūšių

Odos priežiūros kondicionierius su UV apsauga. Priemonė atgaivina odą ir palaiko spalvą. Puikiai suminkština, todėl paviršiai negirgžda. Greitai išgaruojantis, neriebus, malonaus gaivaus aromato produktas,  sudėtyje nėra vaško. Tinka naudoti ant išvalytų odinių paviršių. Netinka verstai odai.

  • Atgaivina odą ir palaiko spalvą.
  • Puikiai suminkština, todėl paviršiai negirgžda.
  • Greitai išgaruoja, neriebus.
  • Malonaus gaivaus aromato.
  • Sudėtyje nėra vaško.
  • Tinka naudoti ant išvalytų odinių paviršių.
  • Netinka verstai odai.

Kitas odos impregnantas pagamintas iš lanolino ir avokadų aliejaus pagrindu. Apsaugo nuo džiūvimo ir leidžia odai kvėpuoti. Sudaro ploną apsauginį sluoksnį, kuris leidžia lengviau pašalinti nešvarumus.

Turbūt sutiksite su mumis, kad automobilis turi būti tvarkingas ir švarus tiek išorėje, tiek ir viduje.  Kiekvienas automobilius mylintis ir save gerbiantis vairuotojas rūpinasi, kad jo automobilyje vyrautų švara ir malonus kvapas. 
Tačiau, kad kokiam pedantui priklausytų automobilis, dėmių ir dulkių automobilio salone jis neišvengs. Dažnai su kai kurių rūšių dėmėmis buitinėmis sąlygomis kovoti tiesiog beprasmiška. O neturint tinkamų valymo įrankių automobilio valymas užtrunka visą amžinybę.

Automobilių poliravimas

Kiekvienas norime, kad mūsų automobilis kuo ilgiau išliktų tarsi ką tik paimtas iš automobilių salono. Tačiau neigiamas atmosferos poveikis, įvairūs smulkūs ir gilesni kėbulo subraižymai primena apie neišvengiamą automobilio išorės dėvėjimąsi. Automobilio kėbulo poliravimas - tai puiki profilaktinė priemonė sauganti ir atnaujinanti Jūsų automobilio kėbulą ir bendrą jo išvaizdą.