Skambinkite +370 689 999 86

Kurią autoplovyklą rinktis- savitarnos, automatinę ar rankinę?

Kurią autoplovyklą rinktis- savitarnos, automatinę ar rankinę?

Retas, kuris šiais laikais nesinaudoja automobilių plovykla. Turėti švarų automobilį būtina ne tik dėl estetikos, bet ir siekiant apsaugoti automobilio išorę nuo pažeidimų ir korozijos. Iškyla klausimas, o kurią autoplovyklą rinktis?

Šiais laikais vairuotojai turi platų pasirinkimą kur nuplauti savo automobilį. Mėgstantys viską daryti patys gali naudotis savitarnos autoplovyklomis. Skubantys pasinaudoti automatinių autoplovyklų paslaugomis. Na, o vertinantys kokybę ir saugumą naudojasi rankine automobolių plovykla.

Kodėl rankinė automobilių plovykla pranašesnė už automatines ir savitarnos  autoplovyklas? Šiame straipsnyje mes ir peržvelgsime autoplovyklų pliusas ir minusus.

Taigi, pradedame kelionę po autoplovyklų pasirinkimų labirintus.

“ Rekomenduojame automobilį plauti rankiniu būdu. Automobilis nesubraižomas, o nuo kėbulo išplaunamas net labiausiai įsisenėjęs purvas.“

Automatinės automobilių plovyklos.

Pagrindinis automatinių plovyklų pliusas yra greitis, bet minusų jos turi šiek tiek daugiau. Automatines plovyklas gali rinktis tik išoriškai tvarkingi automobiliai. Negali būti nuo kėbulo atšokusių dažų, apdailos detalių ar netgi reklaminių lipdukų. Kadangi automatinėse plovyklose plovimui dažniausiai naudojami šepečiai rizikuojate, kad po plovimo jūsų automobilis bus subraižytas ar net nulupti dažai.

Netgi, jeigu rinksitės tekstilinę automatinę plovykla, kuri šiek tiek mažiau braižo automobilio kėbulą, vis tiek rizikuojate būti nemaloniai nustebinti. Taip pat, verta prisiminti, kad jei automobilio išorė itin užteršta automatinės plovyklos nepajėgs nuo automobilio nuplauti visų esamų nešvarumų. Be to prieš plaunant automobilį automatinėse plovyklose reikės užlenkti veidrodėlius ir nusukti antenas.

Savitarnos plovyklos.

Jeigu jūs norite patys padirbėti ir nusiplauti savo automobilį, tuomet tikrai rekomenduojame naudotis savitarnos plovykla. Čia yra pagrindinė įranga reikalinga kokybiškesniam ir saugiam automobilio plovimui.

Dažnai už papildomą mokesti galite pasinaudoti dulkių siurbliu ir išsiurbti automobilio saloną. Dažnas mano, kad savitarnos plovykloje automobilį galima nusiplauti pigiau. Taip, tikrai galite sutaupyti jeigu esate įgudęs ir patyręs automobilių plovėjas. Tačiau kitu atveju galite sumokėti nemažiau nei rankinėje autoplovykloje, o norimo rezultato ir neišgauti.

Rankinė automobilių plovykla.

Rankine automobilių plovyklą rekomenduojame labiausiai. Ir ne tik dėl to, kad patys plauname automobilius rankiniu būdu. Rekomenduojame dėl to, kad automobilį plauti rankomis yra saugiausia.

Automobilis nesubraižomas, o nuo kėbulo išplaunamas net labiausiai įsisenėjęs purvas. Taip pat vienoje vietoje bus nuplauta automobilio išorė ir išvalytas salonas. Kai kurios plovyklos, kaip pvz. „Auto Švara Detailing 999“, savo klientams suteikia galimybę netgi pasirinkti autochemiją su kuria bus valomas automobilis.

Žinoma, ar automobilis bus kokybiškai nuplautas priklauso ir nuo žmogiškojo faktoriaus. Lankantis plovykloje visuomet gali kilti klausimas: ar paslaugos teikėjas automobilio plovimui ir valymui skirs pakankamą dėmesį, ar nebus skubotai ir atmestinai padarytas darbas?

Rankinės plovyklos „Auto Švara Detailing 999“ komanda savo darbą atlieka visuomet nepriekaištingai. Mes dirbame laikydamiesi pagrindinės taisyklės: darbo kruopštumas ir nepriekaištinga švara kliento automobilyje visu 100%!

Tačiau jeigu Jūs skubate rankinė plovykla ne Jums. Nes rankinis plovimas užtrunka ilgiau, nei automatinėje. Šiuo atveju reikia pasirinkti ar taupom laiką, ar vengiam rizikos sugadinti automobilio prekinę išvaizdą?

Patiko? Buvo naudinga sužinoti?  Tuomet DALINKITĖS su savo draugais!

RSS
Follow by Email
Facebook
Google+
http://www.autosvara999.lt/kuria-autoplovykla-rinktis-savitarnos-automatine-ar-rankine">
Twitter

Parašykite komentarą